Wiadomości

Miła niespodzianka w Komendzie Miejskiej Policji z okazji święta policjantów

Data publikacji 24.07.2020

24 lipca to wyjątkowa data dla każdego policjanta. W tym dniu mundurowi otrzymują wiele życzeń, podziękowań i słów uznania za poświęcenie i zaangażowanie w codziennej służbie. Tegoroczne święto na pewno zapadnie w pamięci wielu częstochowskim policjantom, którzy mieli przyjemność odebrać dzisiaj życzenia i słodkie upominki od pielęgniarek i położnych ze Szpitala im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, które z tej okazji odwiedziły mundurowych w komendzie.

Z okazji Święta Policji przedstawicielki środowiska pielęgniarek i położnych z częstochowskiego szpitala im. NMP złożyły dzisiaj wizytę w Komendzie Miejskiej Policji, by osobiście przekazać mundurowym życzenia i wręczyć słodkie upominki.

Pielęgniarka Naczelna - Jadwiga Tomalska złożyła życzenia na ręce nadkom. Grażyny Dudek - zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie dla wszystkich policjantów.

Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów i podziękowań dla policjantów za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków w czasie pandemii i dobrą współpracę ze służbą medyczną. Ta bardzo miła niespodzianka na długo pozostanie w pamięci częstochowskich stróżów prawa i na pewno będzie motywacją do wykonywania swych obowiązków służbowych na najwyższym poziomie.

 

 

 

  • pielęgniarki i położne na schodach Komendy Miejskiej Policji pozują do zdjęcia razem z policjantami
  • prezent przyniesiony przez środowisko pielęgniarek, w tle policjanci
  • Pani Komendant przyjmuje życzenia od Pielęgniarki Naczelnej