Wiadomości

Policjanci zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "UŚMIECH DLA SŁUŻB"

Data publikacji 19.03.2020

Policjanci z częstochowskiej prewencji wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów, gazetą Życie Częstochowy i Powiatu oraz Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego organizują konkurs „Uśmiech Dla Służb” który ma na celu okazanie wsparcia i szacunku dla służb i instytucji podejmujących działania na rzecz walki z pandemią.

Konkurs Uśmiech dla Służb” ma na celu okazanie wsparcia i szacunku dla służb i instytucji podejmujących działania na rzecz walki z pandemią, jak również promocję i wsparcie akcji "ZOSTAŃ W DOMU". Ideą konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku służby lekarskiej, straży pożarnej, policji, straży miejskiej, wojska oraz innych instytucji przyczyniających się do walki z pandemią. Konkurs ma również zwrócić uwagę na przestrzeganie zasad higienicznego stylu życia. Konkurs rozpoczyna 19 marca 2020 roku.

Prace wykonane dowolna techniką należy przesyłać w formie dokumentacji zdjęciowej na adres daniel.zych@czestochowa.ka.policja.gov.pl lub kamil.sowinski@czestochowa.ka.policja.gov.pl do 10 kwietnia 2020 roku. Organizatorzy konkursu wyłonią zwycięskie prace i ogłoszą zwycięzców do 19 kwietnia 2020 roku, przyznając nagrody rzeczowe i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria do lat 8, II kategoria wiek 9 – 12 lat, III kategoria 13 – 15 lat.

Zapraszamy do udziału!

 

 

Pliki do pobrania

  • 76.43 KB