Wiadomości

Debata w Przyrowie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ"

Data publikacji 22.11.2017

Komisariat Policji w Koniecpolu kontynuuje cykl debat społecznych, które przebiegają pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". Policjanci do dyskusji poświęconej najistotniejszym zagrożeniom zdiagnozowanym dzięki „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa” zaprosili mieszkańców jak również samorząd gminy Przyrów.

Kierownictwo komisariatu w Koniecpolu oraz dzielnicowy z rejonu Przyrowa wzięli udział w debacie społecznej, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przyrowie. Zaproszono na nią mieszkańców oraz samorządowców z gminy Przyrów. Podczas spotkania zaprezentowano najistotniejsze zagrożenia jakie zdiagnozowano dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa i działania priorytetowe dzielnicowych. Zwrócono także uwagę rolę dzielnicowych w przygotowaniu i prowadzeniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadającej zidentyfikowanym zagrożeniom.

Spotkanie było również kolejną okazją do upowszechniania nowych narzędzi komunikacji ze społeczeństwem takich jak właśnie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” czy ułatwiająca nawiązanie szybkiego kontaktu z dzielnicowym aplikacja „Moja Komenda”.

  • Debata w Przyrowie.
  • Debata w Przyrowie.
  • Debata w Przyrowie.