Wiadomości

Okręgowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rozstrzygnięty.

Data publikacji 29.04.2011

Okręgowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rozstrzygnięty. Najlepszą drużyną gimnazjalną okazała się drużyna z Gimnazjum w Psarach / powiat lubliniecki /.
Drugie miejsce zajęła drużyna z gimnazjum w Poczesnej a trzecie z Kamienicy Polskiej.
Najlepszą drużyną ze szkół podstawowych okazała się drużyna z szkoły podstawowej w Psarach. Drugie miejsce zajęła szkoła podstawowa nr. 38 z Częstochowy a trzecie szkoła podstawowa nr. 2 z Krzepic.

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr.50 w Częstochowie na ulicy Starzyńskiego odbył się finał Okręgowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W finale wzięło udział 12 drużyn z szkół podstawowych oraz 6 drużyn szkół gimnazjalnych z Częstochowy, powiatu częstochowskiego, powiatu lublinieckiego oraz myszkowskiego. Zawodnicy walczyli w 4 konkurencjach - teście wiedzy, udzielania pierwszej pomocy, jeździe po miasteczku i torze sprawnościowym.
Najlepszą drużyną gimnazjalną okazała się drużyna z Gimnazjum w Psarach / powiat lubliniecki /.
Najlepszą drużyną ze szkół podstawowych okazała się drużyna z szkoły podstawowej  w Psarach. Drugie miejsce zajęła szkoła podstawowa nr. 38  z Częstochowy a trzecie szkoła podstawowa nr. 2 z Krzepic.

Tym samym do finału wojewódzkiego przeszła drużna z gimnazjum i szkoły podstawowej w Psarach.